Rzeszów

ul. Zajęcza 14 C

Rzeszów

ul. Podwisłocze 6

Przeworsk

ul. Głęboka 4

  •  Materac wysokoelastyczny z memory Lucca średniotwardy
  •  Materac wysokoelastyczny z memory Lucca średniotwardy - zdjecie nr 1

Opis

Lucca to średniotwardy materac przeznaczony dla osób o wadze od 60kg do 80 kg. Został wykonany z dwóch rodzajów pianki tj. pianki Visco oraz pianki wysokoelastycznej (tzw. pianki zimnej), co sprawia, że materac jest niezwykle komfortowy i zapewnia prawidłowe podłoże dla naszego kręgosłupa. Wysokość materaca wraz z pokrowcem to 18 cm

Połączenie dwóch warstw tj. pianki wysokoelastycznej o grubości 12 cm oraz pianki Visco o grubości 4 cm sprawia, że materac materac zapewnia stabilne podparcie oraz odpowiednią cyrkulację powietrza.Wilgoć wewnątrz materaca jest odprowadzana dzięki specjalnej perforacji, która równiez ułatwia dopasowanie materaca do sylwetki danego człowieka. Tworzywa z jakich jest wykonany nie pozwalają na odkształcanie się, po wywieranym na nim nacisku wraca do wcześniejszej formy, a to wszystko dzięki piance Visco. 7 strefowość pozwala na idealne dopasowanie materca do konkrenych partii ciała.

 

Pokrowiec który wykorzystano w materacu Lucca do Deomi - przewiewny i elastyczny pokrowiec, odporny na rozciągnięcia. Dodatkowo wyposażony w zamek błyskawiczny. Jest bardzo miły w dotyku, można go prać w 40 stopniach.

Darmowa dostawa

Materac wysokoelastyczny z memory Lucca średniotwardy

Cechy produktu

Szerokość:

80.0 cm

Wysokość:

18.0 cm

Długość:

200.0 cm

Siedmiostrefowy:

Tak

Zastosowano piankę:

Visco-elastic, Wysokoelastyczna

Gwarancja:

2 LATA GWARANCJI

Materac Antyalergiczny:

TAK

Twardość:

Materac średni H2

Konfiguracja produktu

Rozmiar Materaca*:

* opcje wymagane

2 148,99 ZŁ

Dostawa od 14 do 20 dni roboczych

PRODUKTY Z TEJ SAMEJ KATEGORII