Rzeszów

ul. Zajęcza 14 C

Rzeszów

ul. Podwisłocze 6

Przeworsk

ul. Głęboka 4

  •  Materac wysokoelastyczny Cortina Visco Lux twardy
  •  Materac wysokoelastyczny Cortina Visco Lux twardy - zdjecie nr 1

Opis

Luksusowy materac Cortina Visco Lux twardy został zbudowany z trzech warstw pianek najwyższej jakości, które zapewniają wysoki komfort snu. Jest on przeznaczony dla osób powyżej 80 kg, ze względu na to że posiada stopień twardości H3. Wysokość materaca wraz z pokrowcem to 27 cm - to wszystko za sprawą grubego wkładu pianek.

Pianka wysokoelastyczna AVENA o grubości 12 cm jest ułożona w trzech segmentach o różnej gęstości. Co sprawia, że materac dopasowywuje się do układu ciała i zapewnia odpowiednią twardość całości powierzchni. Pianka wysokiej jakości AVENA jest niezwykle przewiewna i charakteryzuje sie niezwykłą elastycznością. W środkowej części znajduje się zimna pianka o grubości 8 cm o 7 warstwach twardości, co ułatwia podparcie dla każdej partii ciała. Wierzchnia część została wzbogacona o piankę termoelastyczną Visco o grubości 5 cm. Zaletą tej pianki jest oddziaływanie ciepła wytwarzanego przez ciało, przez co materac doskonale układa się do kształtu sylwetki. Materac posiada właściwości ortopedyczne oraz antyalergiczne.

Materac szczególnie polecany dla:

  • alergików

  • osób o wadze powyżej 80 kg

  • osób z problemami z kręgosłupem i krążeniem.

Pokrowiec jaki został wykorzystany do wykończenia materaca to SuperFlex - bardzo delikatny w dptyku, wypełniony w środku pianka Visco, nada materacowi dodakowej puszystości. Pochłania wilgoć i  jest antyalergiczny, nadaje się do prania w 30 stopniach.

Darmowa dostawa

Materac wysokoelastyczny Cortina Visco Lux twardy

Cechy produktu

Szerokość:

80.0 cm

Wysokość:

27.0 cm

Długość:

200.0 cm

Siedmiostrefowy:

Tak

Zastosowano piankę:

Poliuretanową, Visco-elastic, Wysokoelastyczna

Gwarancja:

2 LATA GWARANCJI

Materac Antyalergiczny:

TAK

Twardość:

Materac twardy H3

Konfiguracja produktu

Rozmiar Materaca*:

* opcje wymagane

3 715,00 ZŁ

Dostawa do 7 dni

PRODUKTY Z TEJ SAMEJ KATEGORII