Rzeszów

ul. Zajęcza 14 C

Rzeszów

ul. Podwisłocze 6

Przeworsk

ul. Głęboka 4

  •  Materac piankowy memory z lateksem Persefona Plus
  •  Materac piankowy memory z lateksem Persefona Plus - zdjecie nr 1

Opis

Niezwykle wygodnym materacem piankowym jest Persefona Plus, której budowa gwarantuje zdrowy i dobry sen. Wysokiej jakości pianki są podłożem idealnym dla naszego kręgosłupa, przy tym dostosowywując się do naszej sylwetki.
 
Bazową pianką jest poliuretanowa o wysokości 16 cm, która jest bardzo wytrzymałym materiałem o wzmocnionych krawędziach. Nadaje stabilności całej konstrukcji. Kolejna z warstw to pianka lateksowa o grubości 2 cm, ma ona właściwości antygrzybicze i antybakteryjne. I ostatnią z pianek jest termoelastyczna pianka memory o grubości 3 cm, Pianka ta reaguje nie tylko na nacisk ale również na ciepło wytwarzane przez nasze ciało dopasowywując się jednocześnie do układu ciała.

Materac szczególnie polecany dla:

  • osób ważących poniżej 60 kg
  • mających problemy z kręgosłupem
  • alergików

Przy wyborze materaca określasz również rodzaj pokrowca. Zróżnicowana oferta pozwoli Ci wybrać pokrowiec odpowiedni właśnie dla Ciebie. Pokrowiec na materac należy odpowiednio czyścić. Sposoby prania pokrowców opisane są tu. Zdejmowanie pokrowca z materaca niezwykle ułatwia rozdzielczy zamek błyskawiczny, dzięki któremu pokrowiec można rozłożyć na dwie części.

Do tego materaca polecamy stelaże bez regulacji. Materace pocket należy użytkować ze stelażami, których prześwit listew nie jest większy, niż 5 cm.

 


Pokrowiec Dormia:

Właściwości: antyalergiczny, przewiewny, delikatny w dotyku, odporny na zabrudzenia, odporny na rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację, do prania w 40st.C
Skład: • 100% poliester

 

 

Darmowa dostawa

Materac piankowy memory z lateksem Persefona Plus

Cechy produktu

Szerokość:

80.0 cm

Wysokość:

22.0 cm

Długość:

200.0 cm

Siedmiostrefowy:

Nie

Zastosowano piankę:

Poliuretanową, Visco-elastic, Lateksowa

Gwarancja:

2 LATA GWARANCJI

Materac Antyalergiczny:

TAK

Twardość:

Materac miękki H1

Konfiguracja produktu

Pokrowiec*:

Rozmiar Materaca*:

* opcje wymagane

699,00 ZŁ

dostawa 10-14 dni

PRODUKTY Z TEJ SAMEJ KATEGORII