Rzeszów

ul. Zajęcza 14 C

Rzeszów

ul. Podwisłocze 6

Przeworsk

ul. Głęboka 4

Book Book "Blue Boy"

Chociaż Kiran jest chłopcem, woli zabawki dla dziewczyn, gier, książek, tańca i różowego koloru. Chodź do szkoły, rozumie, że nie jest to, co powinno być. Więc zaczyna swoją drogę, aby odpowiedzieć na pytanie: "Kim jestem?".

Gdybym mógł przypisać ścieżkę dźwiękową do życia Kirana, wybrałbym Radiohead's - Creep. Chociaż chłopiec, w przeciwieństwie do głównego bohatera piosenki, czuje się dobrze z jego wyglądem, jak on sam, czuje niedopuszczalny przegrany. Sam Kiran wybrałby Whitney Houston i "Skąd mam wiedzieć?"

"Jest to jedna z niewielu piosenek, które mam na filmie, a jej melodia zaczęła odzwierciedlać moją wyjątkową pozycję: mieszkam w świecie wielu emocji, czasami tajemniczych i radosnych, ale jednocześnie niepewnie i przerażający, a Muzyka Whitney przechwytuje ich wszystkich. Ta praca powoduje jasne kolory i jasne uczucia, przyprawiły trochę ciemności z ignorancji niż się kończy. Przede wszystkim wyraża melancholię dla ukochanej osoby, która zrozumie w błąd w mojej głowie.

Postępując zgodnie z opisem na okładce ("historia chłopca, który myślał, że jest Bogiem"), pomyślałem, że radzę sobie z nieco paranormalnym opisem objawienia prezentowanego w wieczornych wiadomościach (podobnych do losowych medytujących chłopców, którzy są uważane za być reinkarnacją niektórych indyjskich bogów). Po przeczytaniu go całkowicie nie zgadzam się z tym hasłem - Kiran pomyślał, że może być Bogiem i był tylko częścią jego poszukiwania. Ta książka dotyczy złożonej sztuki dojrzewania, gdy stwierdzono, że w żaden sposób nie odpowiada oczekiwaniom środowiska. Jest to książka o przebudzonej seksualności dwunastoletniej dziewczynki, ze wszystkimi jego intensywnością i trudnością, o próbie integracji dwóch kultur - amerykańskich i indyjskich.

Podobnie jak w "utalentowanym" Nikicie Lalvani mamy możliwość obserwowania życia pierwszej generacji indyjskich imigrantów urodzonych w Stanach Zjednoczonych. Kiran opisuje wydarzenie taneczne w następujący sposób w poszukiwaniu jego osobowości:

"Kiedy staliśmy za kulisami naszej sceny szkolnej, zastanawiam się, co zrobili uczniów szkolnych, jeśli przybyli tu w niedzielne popołudnie i zobaczyli nas wszystkich. Gdzie cheerleaderki mogą stać, potrząsając pomponom, gdzie uczestnicy chóru mogliby dać koncert, w którym koszykówki mogli dać wysoki stopień sceny na ekscytującą galę, ze swojej części, my, indyjskie dzieci, stały w kurtkach i sariach , trzymając drewniany kij i wycieranie garnków z malowanymi w twarzach brązowych. Każdy z chłopców na głowie była taśma kolorów fuksji, tworząc bok guzków w stylu Cygańskiej Cygańskiej. Było bardzo daleko od maskotki mieszkańców Cincinnati w środkowym hotelu. Gdzieś w głębi duszy chciałem, żeby zobaczyć styl życia. Kаsуnо tо w Pоlsce dаłо sіę pоznаć jаkо uczcіwe і nіezаwоdne, dlаtegо pоdstаwą wszуstkіch recenzjі są pоzуtуwne оpіnіe. Grаcze nаjczęścіej wspоmіnаją trаnsаkcje fіnаnsоwe, а kоnkretnіe w jаkі spоsób pіenіądze zоstаłу przelаne nа sаldо і jаk śrоdkі zоstаłу wуpłаcоne.Prоjekt strоnу LuckуBіrdcаsіnо https://luckybird-casino.pl jest bаrdzо nіestаndаrdоwу. Іnterfejs z wуgоdnуm pаnelem, w którуm znаjdują sіę wszуstkіe nіezbędne kаtegоrіe. Jest pаnel rejestrаcуjnу. Tо kаsуnо оbsługuje 9 jęzуków, w tуm pоlskі w PLN, USD lub EUR.

b15b28744027c258847cc28f4992156f